

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 12 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 3498
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09869
Ext.Price$0.09869
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09869 | $0.09869 |
| 10 | $0.08787 | $0.87870 |
| 50 | $0.07824 | $3.91200 |
| 100 | $0.07002 | $7.00200 |
| 500 | $0.06266 | $31.33000 |
| 1000 | $0.05607 | $56.07000 |
| 3000 | $0.05152 | $154.56000 |
| 5000 | $0.04733 | $236.65000 |
